ZİRVE YAPI KİMYASALLARI ve KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. inşaat sektöründe önde gelen firmalar tarafından güvenle kullanılan malzemeleri ve uygulama sistemlerinin yanı sıra inşaat sektörünün değişen ve gelişen ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen ürün portföyü ile müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

 

Bugüne kadar ağırlıklı olarak toplu konut ve inşaat projeleri bazında hizmet veren firmamız yeni yatırımlarla artırılan üretim kapasitesi sayesinde çoğaltılmış ambalaj seçenekleri, güçlü ürün yelpazesi ile bugün toptancı ve perakendeci bayileri vasıtasıyla son kullanıcılara da hizmet sunmaktadır.

 

İstanbul Arnavutköy ilçesine bağlı Hadımköy’de bulunan yarısı açık olmak üzere toplam 3000 m² alan üzerine kurulu, yaklaşık 250 ton günlük kapasiteli olan üretim tesisi ile çimento esaslı harçların üretimine devam ettiren ZİRVE YAPI KİMYASALLARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. köklü teknolojik alt yapısı ve yeniliklere açık, araştırmacı, dinamik kadrosu ile geleceği inşa etmektedir.

 

ZİRVE YAPI KİMYASALLARI VE KİMYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2012 yılını yatırım yılı ilan ederek Çorlu Hacışeremet mevkiinde 10.000 m² sanayi arsası üzerine 5000 m² açık 3000 m² kapalı son teknoloji yapı kimyasalları fabrika ve 400 m²’lik modern AR-GE laboratuarı kuruluş çalışması başlatmış ve 2012 sonlarınada faaliyete geçirilmesi planlanmıştır.